Dessa medaljonger är gjorda av legering eller järnmetall. Det finns guld och silverfärgplätering. All annan färg kan göras på begäran. Varje bit kan fästas i en ring eller en kedjekedja.
Medalj är gjord av legering, med klar diamant ena sidan. Det är också en ananasform hängande, pläterad i anti guldfärg. Det är ett bra val dekorerad med denna konst i ditt studierum.
Denna lönn bokmärke är gjord i 0,5 mm rostfritt stål, beläggning guldfärg. Det finns en guldsträng på toppen av lönn. All annan design kan göras som du gav prov eller konstverk.
Flänsad kullager F699zz
Artikelnummer: F699zzModelnummer: F699zz
Bearing Type: Skärmad eller öppen och tätning finns
Borrdiameter (d): 9 mm
Ytterdiameter (D): 20 mm
Bredd (B): 6 mm
Flänstjocklek (Bf): 1,5 mm
Lagermaterial: 52100 krom stål
Dynamisk belastningsgra...
Denna mobilfingerhållare använder normalstorfingeringen. hållarens baksida är 3M lim klistermärke. Klisterkraften är stark. Det finns guld och silverfärgplätering. All annan färg kan göras på begäran.